דברו איתנו

חבילת לינה

אירוח למשך מינימום 2 לילות באחד המתחמים המפנקים של הערבה. להזמנות תתקשרו 052-3666646

חבילות לינה

ארץ ערבה
סוויטות בוטיק המעניקות לאורחיהן פרטיות רבה המבטיחה חוויה איכותית, מענגת ושקטה. במרפסת כל סוויטה, בפרטיות מלאה ואל מול נופי בראשית, מחכה בריכת טבילה פרטית עשויה פסיפס אבן, מוצלת בקיץ ומחוממת בחורף. מתחם 'ארץ ערבה' מציע חוויית יוקרה בלב מדבר, ונמצא בקצה היישוב צוקים, מרחק שלוש דקות הליכה ממתחם הפסטיבל.
• המקום מיועד לאורחים מעל גיל 14.

סוויטות ארץ ערבה

מדברא
בקתותיו של מתחם מִדְבָּרָא הפזורות על הגבעות המקיפות את המסך הגדול של הקרנות הפסטיבל, הן מעשה אמנות המבקש לשמור על איזון בין האנושי לטבעי, ומשתלבות באופן בלתי נפרד מרוח הפסטיבל וממהלך קיומו.
הבקתות מרווחות, מאובזרות ומפנקות – ויחד עם זה מכבדות פשטות, מרכינות ראש בצנעה בפני יופיו של המדבר הנשקף מכל עבר. לכל אחת מהבקתות מקור מים משלה – גב שכשוך, חמאם עץ מדברי או בריכה.

ימי מדבר
מתחם ימי מדבר נבנה בעבודת כפיים על-ידי בעלי המקום מתוך חדוות יצירה ועשייה בעמל ויזע. כל בקתה פוסלה במלאכת יד בחומרים טבעיים, לפי שיטות בניה עתיקות יומין ומתוך התחשבות בסביבה ושמירה על ערכי הטבע המקומיים.
החוויה בימי מדבר היא חוויה בראשיתית, גולמית, מסע בזמן, כמיהה להתמזגות עם הטבע העוצמתי של המדבר. מחוץ לכל בקתה ישנו מטבח חוץ מאובזר ומנגל מובנה, פינת ישיבה חיצונית, ערסל ובריכת שכשוך מול נוף מדברי, כל זאת במרחק שתי דקות הליכה ממתחם הפסטיבל.

נוף צוקים
בקתות האבן הפרטיות במתחם 'נוף צוקים' קרויות על שם נחלי המדבר, המהווים תפאורה והשראה למתיישבי האזור . הבקתות מאובזרות, מרווחות ומאפשרות נוחות מירבית, ויחד עם זאת מכבדות פשטות, ומשתלבות באופן הרמוני עם המדבר שבלבו הוקמו. הבקתות מיודעות לזוגות, משפחות וקבוצות, וממוקמות במרחק עשרים דקות הליכה ממתחם הפסטיבל (שלוש דקות נסיעה ברכב).